Ізраїльські компанії зацікавлені у модернізації іригаційних та водопостачальних систем України

Ізраїльські компанії зацікавлені у модернізації іригаційних та водопостачальних систем України
Фото: з відкритих джерел

Провідні ізраїльські компанії у сфері іригації зацікавлені в участі у реформуванні водної галузі України, зокрема, у модернізації існуючих та створення нових іригаційних та водопостачальних систем. Про це йшлося під час зустрічі голови Мінагрополітики Романа Лещенка та представників трьох провідних ізраїльських іригаційних компаній: NaanDanJain Irrigation Ltd, Нетафім та Rivulis, повідомляється на сторінці посольства України в Ізраїлі у Facebook.

«Представники ізраїльських компаній презентували свої відповідні технологічні рішення і проекти, у тому числі за кордоном, та висловили зацікавленість у співробітництві з Україною. Міністр Лещенко поінформував ізраїльську сторону щодо «Концепції реформування водної галузі України» та Стратегії зрошення та дренажу в Україні на період до 2030 року, а також законодавчих ініціатив нашої країни, спрямованих на стимулювання гідротехнічної меліорації земель і розвиток зрошення в Україні та залучення інвестиції у приватний сектор АПК нашої держави», – йдеться в повідомленні.

За результатами цієї зустрічі, а також робочих візитів ізраїльських компаній до Миколаївської, Херсонської та Черкаської областей 23-25 листопада було домовлено про подальші кроки двостороннього співробітництва.

Зустріч відбулася у Києві за участю посла України в Державі Ізраїль Євгена Корнійчука, керівництва Державного водного агентства України, Ділової Рали «Україна-Ізраїль», «Української аграрної ради», представників Мінагрополітики, Посольства Ізраїлю в Україні, бізнесу та міжнародних фінансових організацій.

Візит зазначених компаній був ініційований Посольством України у Державі Ізраїль для обговорення реалізації спільних проектів у сфері модернізації існуючих і створення нових іригаційних і водопостачальних систем в Україні.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/izrayilski-kompaniyi-zaczikavleni-u-modernizacziyi-irygaczijnyh-ta-vodopostachalnyh-system-ukrayiny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1

  18 Липня

  Реформа рибного господарства та розвиток аквакультури: курс на євроінтеграцію і цифровізацію

  Технології харчування: як новітні розробки та інновації в їжі змінюють наш раціон

  Українське та чеське міністерства аграрної політики домовились про створення платформи для галузевої співпраці

  Ціна закупівлі на тендері в Єгипті знову знизилися завдяки дешевим пропозиціям російської пшениці

  «Нібулон» готовий будувати військові кораблі

  Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві напрацює пільгові програми підтримки аграріїв з прифронтових та деокупованих територій

  Верховна Рада підвищила акцизи на пальне

  Мінагрополітики працює над адаптацією агросектору до змін клімату

  Сокоморсовий завод на Вінниччині продали на аукціоні за 166 тис. грн

  Через спеку прогноз виробництва кукурудзи в Україні знижено до 24 млн т

  БІЛЬШЕ НОВИН