Корейський енергетик з пюре банану здобув прихильників серед американських зірок кіно

Корейський енергетик з пюре банану здобув прихильників серед американських зірок кіно
Фото: з відкритих джерел

Американський актор Алекс Ланді стане новим амбасадором популярного південнокорейського енергетичного напою з бананів у США.

Banano Energy Drink виготовляється зі 100% бананового пюре з активним інгредієнтом куркуміном, відомим своїми протизапальними та антиоксидантними властивостями.

Концепція Banano також включає амінокислоти ВСАА, що сприяють відновленню та росту м’язової тканини та покращують функцію печінки.

Крім того, енергетик містить L-аргінін для поліпшення функції нирок і кровообігу, таурин для роботи серця і мозку та натуральний кофеїн з гуарани.

Солодкість напою забезпечується природним банановим смаком, він не містить доданого цукру і має всього 35 калорій.

Прихильниками Banano є олімпійські спортсмени, серед яких дзюдоїст Сон Єон Кім, фехтувальниця Бон Гіл Гу, волейболіст Єон Кунг Кім та інші.

Крім того, напій пройшов тест Всесвітнього антидопінгового агенства за олімпійськими стандартами та був визнаний надійним енергетичним напоєм для спортсменів.

Наразі банановий енергетик підтримується корейським урядом у глобальній маркетинговій компанії.

В жовтні цього року оригінальний напій був запущений у США, де його представлятиме Алекс Ланді, відомий як доктор Ніко Кім з «Анатомії Грея».

Надпоживний енергетик доступний для покупки через онлайн-платформу Amazon за ціною $24,99 за упаковку із 10 пакетиків по 150 мл.

Джерело: newfood.media

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/korejskyj-energetyk-z-pyure-bananu-zdobuv-pryhylnykiv-sered-amerykanskyh-zirok-kino
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1