200 видів продукції: на Рівненщині планують створити повний цикл переробки технічної коноплі

200 видів продукції: на Рівненщині планують створити повний цикл переробки технічної коноплі
Фото: з відкритих джерел

На Рівненщині планують створити повний цикл переробки технічної коноплі.

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль, передає Укрінформ.

«Відродження технічного коноплярства на Рівненщині. Перспективи розвитку цієї галузі обговорили сьогодні на нараді з науковцями та підприємцями. В середньому в області технічною коноплею засівається від 200 до 500 га щороку. Наша мета – збільшити площі і створити повний цикл переробки з доданою вартістю», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, для цього вже виділено земельну ділянку площею понад 42 га в Привільненській територіальній громаді. Наразі очікують затвердження статусу індустріального парку.

Як нагадав Коваль, із технічної коноплі можна виготовити 200 найменувань різної продукції; вона використовується для виробництва медичних препаратів, косметики, енергетичних технологій, а також виробництва тканини, наприклад, для військової форми.

Начальник ОВА переконаний, що розвиток коноплярської галузі дасть додатковий дохід і для фермерів Рівненщини. За його словами, він доручив в обласну програму підтримки АПК додати грант на переобладнання жатки та іншого устаткування для переробки технічної коноплі.

Перегляди: 7
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-rivnenshhyni-praczyuvatymut-nad-vidnovlennyam-tehnichnogo-konoplyarstva
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати