Обсяг передачі вагонів із зерном на західних переходах продовжує скорочуватися

Обсяг передачі вагонів із зерном на західних переходах продовжує скорочуватися
Фото: з відкритих джерел

За останній тиждень кількість вагонів, що передають на західних прикордонних переходах на добу, скоротилася на 8 одиниць. Наразі вона становить 328 вагонів на добу. Про це повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, передає Rail.insider.

Посадовець наголосив на тому, що до обмежень цей показник коливався у діапазоні 580–660 вагонів на добу. Наразі він становить 328 одиниць.

Єдина країна, у напрямку якої зростає кількість вагонів, — це Словаччина. Зараз через прикордонні переходи з нею щодоби передається 43,04 вагона із зерном. За останній тиждень показник зріс на +5,48 вагона/добу.

Натомість стики з Польщею, Румунією та Угорщиною демонструють скорочення передачі зернових. На майже 2 вагони/добу за останній тиждень (до 71,76 вагона) знизився обсяг передачі через польські стики.

Окрім того, на станціях України перебувають 714 вагонів (по колії 1520 мм), які мають прямувати через стик Ізов—Грубешув. Зокрема, із зерном — 74 одиниці, жмихами — 449, олією — 191.

Загалом через румунські переходи щодоби передається 56,84 вагона із зерном, за останній тиждень показник зменшився на 2,66 вагона/добу.

Очікують на перетин кордону:

  • по переходу Вадул-Сірет—Дорнешти — 210 вагонів із зерном;
  • Дяково—Халмеу — 77 вагонів із зерном, 8 вагонів — зі жмихами.
  • Рені—Джурджулешти — 83 вагони з олією.

Найсильніше падіння обсягів демонструють угорські переходи. Через них щодоби передається 71,96 вагона із зерном. За останній тиждень показник зменшився на –5,26 вагона/добу.

Водночас на стик Чоп—Захонь прямують 29 вагонів, а Батьово—Еперешке — 74 вагони із зерном; 67 — з олією; а 61 — зі жмихами.

Загальна ж черга у напрямку західних прикордонних переходів нині становить 7,8 тис. вагонів.

Перегляди: 5
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/obsyag-peredachi-vagoniv-iz-zernom-na-zahidnyh-perehodah-prodovzhuye-skorochuvatysya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати