Олійний трубопровід з України до Польщі: чому проєкт загальмував

Олійний трубопровід з України до Польщі: чому проєкт загальмував
Фото: Running oil

Польща не ухвалила рішення про продовження проєкту з будівництва олійного трубопроводу з України через юридичні та технічні сумніви.

Про це повідомили у Міністерстві сільського господарства, пише Wnp.pl.

Зазначається, що 2022 року було підписано попередню угоду про можливе будівництво трубопроводу з Ягодина до Гданська. Документ передбачав створення робочої групи, яка розробить технічні умови такої інвестиції, методи фінансування та економічну виправданість трубопроводу.

«Польська та українська сторони залишалися в робочому контакті у зв’язку з обговоренням детальних юридичних питань та технічних можливостей будівництва трубопроводу для транспортування рослинної олії з України», — запевнили у польському міністерстві. 

Однак зазначається, що через те, що інвестиція такого типу в Польщі, а, ймовірно, і у світі, ніколи не була побудована, «є багато запитань як з польського, так і з українського боку».

«Сумніви юридичного та технічного характеру, а також обставини, пов’язані з потоком іншої агропродовольчої продукції з України, призвели до того, що досі не прийнято рішення щодо подальшої роботи над проєктом», — повідомили в міністерстві.

Джерело: agroportal.ua

Перегляди: 436
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/olijnyj-truboprovid-z-ukrayiny-do-polshhi-chomu-proyekt-zagalmuvav
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати