Сезон кавунів завершується: які ціни

Сезон кавунів завершується: які ціни
Фото: з відкритих джерел

Цього тижня більшість українських виробників завершили сезон реалізації кавунів, повідомляють аналітики проекту EastFruit. При цьому ключові гравці ринку зазначають, що нинішнього року сезон реалізації кавунів в Україні завершується на 2 тижні пізніше, ніж рік тому, проте останні партії баштанних українські фермери пропонують до продажу помітно дешевше, ніж наприкінці минулого сезону.

На сьогоднішній день виробники пропонують до продажу залишкові партії кавунів по 12-18 грн/кг, що в середньому на 30% дорожче, ніж наприкінці минулого тижня.

Варто відзначити, що більшість виробників баштанних вважають результат цього сезону незадовільним. На початку сезону погода піднесла фермерам відразу кілька неприємних сюрпризів у вигляді рясних дощів і граду, внаслідок чого значну частину баштанних сходів було просто знищено. При цьому сильні опади та пов’язана з цим підвищена вологість призвели до масових уражень полів грибковими захворюваннями. Як результат, якість кавунів у поточному сезоні була помітно гірша, ніж торік.

Таким чином, на даний момент ціни на кавун в Україні в середньому на 34% нижчі, ніж наприкінці минулого сезону. За словами самих фермерів, це пов’язано з тим, що якість цієї продукції цього сезону помітно знизилася через несприятливі погодні умови.

Перегляди: 9
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/sezon-kavuniv-zavershuyetsya-yaki-cziny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати