SigmaBleyzer продає агрохолдинг AgroGeneration із землями на Харківщині українській групі «Новаагро»

SigmaBleyzer продає агрохолдинг AgroGeneration із землями на Харківщині українській групі «Новаагро»
Фото: з відкритих джерел

Американська інвестиційна компанія SigmaBleyze уклала угоду про продаж агрохолдингу AgroGeneration із земельними активами у прифронтовій Харківській області.

Про це йдеться на сайті AgroGeneration.

Частку SigmaBleyze, що становить 56,90% в українському агрохолдингу AgroGeneration, викупить харківська група компаній «Новаагро» Сергія Полумисного.

Загальна вартість угоди – $4,5 млн плюс погашення $3,2 млн заборгованості за поточним рахунком.

У пресрелізі наголошується, що, враховуючи неспокійну ситуацію в Україні і війну, дату завершення угоди на сьогодні визначити неможливо.

Згідно з чинним французьким законодавством, завершення трансакції має призвести до зміни складу Ради директорів AgroGeneration і стати підставою для направлення компанією «Новаагро» обов’язкової публічної пропозиції про придбання всіх акцій AgroGeneration, які ще не перебувають у її власності.

Французька компанія AgroGeneration з активами в Україні заснована 2007 року, спеціалізується на виробництві зернових та олійних культур. 56,90% акцій AgroGeneration належать інвестиційному холдингу Konkur Investment Ltd, що знаходиться під управлінням SigmaBleyzer, решта 43,10% торгуються на біржі.

Внаслідок війни було знищено основні засоби виробництва й товарно-матеріальні запаси компанії, а також ліквідовано кілька ферм. Загальні збитки оцінюються в 16,7 млн євро.

Інвесткомпанія SigmaBleyzer допомагала керувати AgroGeneration протягом останніх 10 років.

Джерело: mind.ua

Перегляди: 3
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/sigmableyzer-prodaye-agroholdyng-agrogeneration-iz-zemlyamy-na-harkivshhyni-ukrayinskij-grupi-novaagro
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати