Смачні і соковиті креветки тепер штампують із крохмалю, ламінарії та пшениці

Смачні і соковиті креветки тепер штампують із крохмалю, ламінарії та пшениці
Фото: з відкритих джерел

Від Австралії та Таїланду до Нідерландів і США – у всьому світі стає легше, ніж будь-коли посмакувати рослинними креветками.

Пропозицій на ринку стає дійсно багато, і вони набувають гарної текстури – соковитої та ситної.

Одним із найкращих зразків на ринку рослинних креветок експерти називають Vegan Zeastar. Це бренд голландської рослинної компанії Vegan Finest Foods, який має цілий асортимент веганських морепродуктів, включаючи крабів, тунця, лосося, тріску, кальмари та креветки.

Останні представлені у трьох різновидах – звичайна версія, з чилі та з лимоном. 

Звичайні рослинні креветки Vegan Zeastar створюють із комбінації картопляного крохмалю та екстракту ламінарії для текстури і смаку. Туди ж додають цукор, сіль, пшеничну клітковину та гелеутворювачі. Необхідний вміст протеїну забезпечує соя.

Інакшу рецептуру розробив тайський гігант на ринку морепродуктів Thai Union. Він виготовляє пельмені, на 68% наповнені креветками рослинного походження, які виготовляють із кокосової олії, цукру, солі, гелеутворювачів і стабілізаторів. 

А вегетаріанська кухня Lily’s Vegan Pantry, що у знаменитому китайському кварталі Нью-Йорка, взагалі взяла за основу для виробництва рослинних креветок порошок кореня японської японської рослини конжаку, яка росте на висоті 2-5 км над рівнем моря.

Туди ж додали бета-глюкан, картопляний крохмаль, карагенан, альгінат, гідроксид кальцію та приправи.

Джерело: newfood.media

Перегляди: 5
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/smachni-i-sokovyti-krevetky-teper-shtampuyut-iz-krohmalyu-laminariyi-ta-pshenyczi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати