Сольський обговорив із молдовським колегою транзит українського зерна за новими тарифами

Сольський обговорив із молдовським колегою транзит українського зерна за новими тарифами
Фото: В порту Ростов-на Дону готовятся к погрузке суда с российским зерном. Зерновая продукция будет поставляться через Черном море в Турцию в соответствии с договоренностями от 22 июля. ( Stringer - Агентство Анадолу )

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський провів чергову онлайн зустріч  з міністром сільського господарства та харчової промисловості Республіки Молдова Володимиром Боля. На зустрічі також були присутні представники Міністерства інфраструктури України та української та молдовської залізниці. 

Міністри обговорили поточний стан перевезень залізницею української агропродукції через Молдову в напрямку портів Рені, Джурджулешти та Галац після початку дії нового тарифного плану. А також можливі знижки на деякі інші види сільськогосподарської продукції.

Сторони домовилися координувати ситуацію і за необхідності вносити корективи.

Микола Сольський подякував за підтримку і співпрацю.

Нагадаємо, молдовська залізниця погодила надання знижки у розмірі 27% до існуючих тарифів на транзитні перевезення зернових і 39% на соняшникову олію територією Республіки Молдова у напрямку портів Рені, Джурджулешти та Галац. Нові тарифні умови почали діяти з 15 липня 2023 року. 

Перегляди: 6
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/solskyj-obgovoryv-iz-moldovskym-kolegoyu-tranzyt-ukrayinskogo-zerna-za-novymy-taryfamy
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати