Триває прийом документів для нарахування дотації за приріст корів

Триває прийом документів для нарахування дотації за приріст корів
Фото: з відкритих джерел

Міністерство аграрної політики та продовольства України повідомляє, що триває прийом документів для нарахування дотації за приріст корів.

Якщо суб’єкт господарювання збільшив поголів’я корів за рахунок власного відтворення, то він може отримати дотацію в розмірі 30 000 гривень за одну наявну прирощену голову корови.

Документи подаються до 1 вересня поточного року до структурних підрозділів облдержадміністрацій, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку.

Для отримання дотації необхідно подати такі документи:

  • заявку;
  • довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
  • копію звіту про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин і забезпеченість їх кормами (форма № 24 (річна) станом на 1 січня;
  • копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг (місячна) за січень – червень поточного року;
  • виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин про загальну кількість наявних ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку корів, зокрема корів, що народжені у господарстві суб’єкта господарювання, який є юридичною особою і власником корів, станом на 1 січня та 1 липня поточного року.

Детальну інформацію (форму заявки, номер телефону контактної особи, відповідальної за даний напрям державної підтримки, тощо) розміщено за посиланням.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/tryvaye-pryjom-dokumentiv-dlya-narahuvannya-dotacziyi-za-pryrist-koriv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати