В Україні дешевшає свинина живою вагою

В Україні дешевшає свинина живою вагою
Фото: з відкритих джерел

У другій половині серпня ціни на свиней забійних кондицій посунулися у бік пониження. Так, про зниження котирувань на ринку живця звітують аналітики Асоціації «Свинарі України» за підсумками щотижневого моніторингу.

У ході торгів минулого тижня закупівельні ціни на свинину живою масою знизилися на 1,5-4 грн/кг. Так, на Сході та в Центрі ціни коливалися переважно в межах 80-83 грн/кг, проте епізодично зустрічалося і 79 грн/кг. Оператори у західних регіонах переважно закуповували живець по 78-80 грн/кг. Середньозважена ціна по країні понизилася на 3% проти попереднього тижня та зупинилася на рівні 80,3 грн/кг.

Зниження цін на живець втілило очікування низки представників м’ясопереробної галузі, проте не усіх. Так, оператори з усіх куточків країни підтверджують, що надлишку пропозиції свиней забійних кондицій наразі не спостерігається, а перебіг торгівлі переважно сталий. Одним з найвагоміших чинників, що посилює тиск на котирування, є регіональна розбіжність обсягів пропозиції живця та цін, відповідно. Тим не менш, частина заготівельників розраховує на подальше пониження цін, що має спричинити відновлення пропозиції свинини із зниженням температури, а також очікування щодо зниження споживчої активності перед та на початку нового навчального року. Утім, фактично наразі гравці ринку свинини таких передумов не спостерігають.

Перегляди: 5
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-deshevshaye-svynyna-zhyvoyu-vagoyu-2
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати