З портів України тимчасовим коридором вже вийшли 32 судна

З портів України тимчасовим коридором вже вийшли 32 судна
Фото: з відкритих джерел

За час роботи тимчасового коридору з українських портів у Чорному морі вже вийшли 32 корабля з 1,4 млн тонн вантажів. Про це повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на дані Marine Traffic, інформує УНН.

Згідно з розрахунками, 32 судна, які заходили в українські порти протягом місяця з 16 вересня, мали загальну вантажомісткість близько 1,4 мільйона тонн. Це приблизно стільки ж, скільки було перевезено коридором, створеним за підтримки ООН і Туреччини, в перший місяць його роботи. Але це все одно лише третина обсягів, які пройшли цим маршрутом, коли він працював найефективніше.

Зазначається, що кораблі тепер намагаються плавати ближче до узбережжя країн-членів НАТО Болгарії і Румунії, щоб зменшити ризики. Дані відстеження суден свідчать, що деякі кораблі вимикають свої сигнали місцеперебування, коли досягають чорноморських портів.

Щонайменше дев’ять із суден, що заходили в українські чорноморські порти, були суднами типу “Панамакс” – одними з найбільших кораблів, які перевозять зерно по всьому світу. Як зазначає Bloomberg, це свідчить про те, що деякі судновласники готові ризикувати, відправляючи в Україну більші і цінніші судна, попри потенційну небезпеку.

Перегляди: 3
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/z-portiv-ukrayiny-tymchasovym-korydorom-vzhe-vyjshly-32-sudna
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати