Ефективність біодобрив. Частина II

Ефективність біодобрив. Частина II
Фото: з відкритих джерел

Продовжуємо знайомити вас із результатами дослідження ефективності та економічності використання активних бактеріальних комплексів для живлення та захисту рослин AZOTER.

Нагадаємо, що один із напрямків компанії HF Agro – розробка біодобрив, з використанням яких знижуються вдвічі витрати на внесення поживних речовин, а головне, підвищується врожайність культур та стійкість до посухи.

HF Agro активно досліджують нові розробки, тестуючи їх на полях у різних умовах і демонструючи на практиці результати.

Раніше було опубліковано звіт із розрахунками врожайності та економічними показниками на полях соняшника. Друга частина роботи експертів полягала в тому, щоб виявити, наскільки AZOTER є ефективним та економічно виправданим у вирощуванні кукурудзи.

Внесення бактеріальних добрив здійснювалося одночасно з посівом за допомогою восьмирядної сівалки Kinze із встановленими секціями Precision Planting та дообладнаним аплікатором для внесення рідких добрив HF Agro з виливом через заспокоювач насіння.

Дослідницьке поле було розділене на шість ділянок, на яких застосовувалася різна система живлення ґрунту: без використання будь-якого стартового добрива, використання тільки діамофоски, застосування лише біодобрива AZOTER, а також комплексний підхід із загальним підживленням.

На всіх дослідних ділянках було отримано відмінну врожайність кукурудзи. Значно виділяються три показники врожайності: 9,06 т/га без стартових добрив, 9,52-9,78 т/га з живленням діамофоскою або із загальним живленням Azoter та діамофоскою та 10,24 т/га з роздільним використанням Azoter.

За вартості біодобрива AZOTER 165 грн/л, діамофоски 21 тис.грн/т, а кукурудзи 8 тис.грн/т маємо такі економічні показники.

Найбільше збільшення урожаю за найменших додаткових витратах на стартові добрива забезпечило беззастережну економічну перевагу ділянки №3, на якій використовувався тільки AZOTER. У результаті додатково є +7,79 тис.грн/га!

Реальні дослідження демонструють ефективність, а головне – прибутковість застосування активних бактеріальних комплексів для живлення та захисту рослин AZOTER. Що головне у виборі добрива: дієвість, безпека та найменші витрати на придбання, а за нинішніх умов ще й наявність необхідних обсягів.

AZOTER – це те, що потрібно для хорошого врожаю та прибуткового землеробства! Нагадуємо, що зробивши замовлення на біодобрива з мінімальною передоплатою, аграрії убезпечать себе від подальшого зростання ціни та дефіциту.

Першу частину читайте за посиланням.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/efektyvnist-biodobryv-chastyna-ii
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати