Ізраїльський стартап масштабує виробництво преміальної риби із пробірки
Ізраїльська харчова технологія Wanda Fish Technologies залучила $7 млн початкового фінансування для масштабування виробництва свого першого продукту — культивованого філе блакитного тунця.
Компанія стверджує, що її культивований блакитний тунець вироблений відповідно до стандартів не ГМО продуктів.
Він повторює текстуру, смак і поживну цінність виловленої в дикій природі риби але не містить забруднень океану, таких як ртуть.
«Ми виконуємо спільну місію — покращити глобальний ланцюжок харчових продуктів, створивши смачне та більш стійке майбутнє», – говорить Дафна Геффец, доктор філософії, співзасновниця і генеральний директор Wanda Fish.
За її словами, фінансова підтримка провідних світових венчурних фондів дає компанії значні переваги у виведенні на ринок екологічного культивованого блакитного тунця.
Компанія Wanda Fish була заснована у 2021 році The Kitchen Hub та Дафною Геффец, експертом з біотехнологій. Разом вони створили платформу, яка може вирощувати клітинним способом рибу різних видів.
На прикладі тунця Wanda Fish успішно продемонструвала можливість створення клітинної риби із диференційованих тканин – м’язів та жиру.
Її запатентована 3D-технологія може точно контролювати рівень жиру в її кінцевих продуктах, дозволяючи створювати преміальні нарізки філе, включаючи дуже зажадану нарізку toro premium.
Джерело: newfood.media