Культиватор Väderstad TopDown з E-services – переможець премії Farm Machine 2024

Культиватор Väderstad TopDown з E-services – переможець премії Farm Machine 2024
Фото: з відкритих джерел

Компанія Väderstad, одна з провідних світових компаній-виробників у галузі обробітку ґрунту та сівби, пишається тим, що диско-липовий культиватор TopDown з системою електронного управління E-Service став переможцем премії Farm Machine 2024 у категорії “Обробіток ґрунту”. Нагорода була вручена на виставці Agritechnica в Ганновері, Німеччина.

Нагороду “Сільськогосподарська машина року” обирає журі з 16 сільськогосподарських журналів з усієї Європи.

– Ця нагорода є вагомим доказом того, що TopDown і Opus з електронними сервісами можуть бути незамінними для фермерів, які прагнуть ще більше оптимізувати свою роботу з обробітку ґрунту. Ця відзнака також є приводом для гордості для багатьох співробітників Väderstad, які протягом багатьох років брали участь у проекті TopDown у різних ролях. Як і все, що ми робимо в компанії Väderstad, ця нагорода є результатом командної роботи, – говорить Вольфрам Хастольц, директор з управління продукцією для обробітку ґрунту в компанії Väderstad.

135

Впровадження електронних сервісів на культиваторах TopDown 400-700 та Opus 400-700 дозволяє машинам використовувати карти полів, щоб автоматично контролювати налаштування машини на ходу. Це означає, що аграрій перш ніж вийти в поле, може запрограмувати, як окремі робочі елементи наприклад диски, лапи, вирівнювачі і коток – повинні спрацювати в конкретних точках поля, виходячи, наприклад, з типу ґрунту або характеристик поля.

136

– Наступним кроком після змінної норми внесення насіння та добрив є застосування такого ж підходу до обробітку ґрунту. Тобто аграрії зможуть заощадити, використовуючи правило “стільки, скільки потрібно”.

Перегляди: 839
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kultyvator-vaderstad-topdown-z-e-services-peremozhecz-premiyi-farm-machine-2024
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати