Німеччина працює над активізацією вивезення українського зерна залізницею

Німеччина працює над активізацією вивезення українського зерна залізницею
Фото: В порту Ростов-на Дону готовятся к погрузке суда с российским зерном. Зерновая продукция будет поставляться через Черном море в Турцию в соответствии с договоренностями от 22 июля. ( Stringer - Агентство Анадолу )

Німеччина працює з союзниками над тим, щоб активізувати вивезення українського зерна залізницею після виходу Росії із Чорноморської зернової ініціативи.

Про це заявила міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок перед початком зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів ЄС, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Tagesschau.

“Мільйони людей залежать від зерна з України. Саме тому Німеччина працює з усіма своїми міжнародними партнерами над тим, щоб воно не гнило в зерносховищах. З самого початку було прийнято рішення про розбудову залізничних ліній солідарності в Україні на додаток до Чорноморської зернової ініціативи. Тепер ми будемо робити це ще більш інтенсивно”, – сказала вона.

Глава німецького МЗС наголосила, що “голод, що не повинен використовуватися як зброя”.

Перегляди: 1
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/nimechchyna-praczyuye-nad-aktyvizacziyeyu-vyvezennya-ukrayinskogo-zerna-zaliznyczeyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати