Соняшник на біодизель: що Україні робити із заблокованим зерном

Соняшник на біодизель: що Україні робити із заблокованим зерном
Фото: з відкритих джерел

Енергетичний експерт Дмитро Льоушкін вважає, що Польща та інші європейські країни не будуть відкривати свої ринки для українського зерна, тож його потрібно переробити в середині країни.

“Найлегше з соняшником. Олії ринок великий, вона легко йде на біодизель. Борошно також їде у тентах все активніше, хоча тут ще працювати і працювати. Складніше з кукурудзою, але є конструктивний діалог з Румунією щодо розширення транспортування до порту Галац і Констанци. Поки що є в нас Дунай, на нього сподівання”, – написав він в Facebook.

За його словами, перевагою цих румунських портів є те, що вони знаходиться неподалік кордонів України і українські водії зерновозів не зможуть проникати в глиб країни, щоб демпінгом руйнувати ринок сусідньої країни. Адже саме ця схема українських трейдерів обурила європейські країни.

“Ми самі винні. Велика спокуса була заробити грошей того року і продати зерно не доїжджаючи до порту. Тобто по документах у порт, а продали дорогою до. Поламали ринок сусідам. Звичайно вони не в захваті від цього”, – пояснив Льоушкін.

Джерело: УНІАН

Перегляди: 8
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/sonyashnyk-na-biodyzel-shho-ukrayini-robyty-iz-zablokovanym-zernom
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
Нічого сказати