“Укрзалізниця” відзвітувала про рекордні перевезення зерна

“Укрзалізниця” відзвітувала про рекордні перевезення зерна
Фото: з відкритих джерел

АТ “Укрзалізниця” у листопаді поставило абсолютний рекорд із місячних перевезень зернових вантажів у всіх видах сполучень – 4,1 млн тонн, що на 2,7% більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

“Ми бачимо рекорд і не плануємо зупинятись. Продовжуємо постійну роботу із удосконалення перевезень й, впевнений, ми ще покажемо не один рекорд”, – наголосив голова правління АТ “Укрзалізниця” Олександр Камишін.

Так, перевезення зернових на експорт за звітний період зросли на 9,2% – до 3,7 млн тонн, імпортні перевезення – на 8% – до 16,2 тис. тонн. Перевезення зернових у внутрішньому сполученні склало 256 тис. тонн, транзитні – 125 тис. тонн.

За підсумками 11 місяців 2021 року перевезення зернових вантажів “Укрзалізницею” склали 29,8 млн тонн, зокрема у внутрішньому сполученні – 3,3 млн тонн, на експорт – 25,8 млн тонн, імпорт – 194,3 тис. тонн, транзит – 488 тис. тонн.

У компанії нагадали, що у жовтні середньодобове навантаження зернових вантажів склало 131,4 тис. тонн, що також був найбільшим показником за останні 10 років. 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrzaliznyczya-vidzvituvala-pro-rekordni-perevezennya-zerna
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати