Виробника морозива “Хрещатик” оштрафували на 1,3 млн грн

Виробника морозива “Хрещатик” оштрафували на 1,3 млн грн
Фото: з відкритих джерел

Антимонопольний комітет України виграв у суді справу про штраф на майже 1,4 млн грн для ТОВ “Фабрика морозива Холодопром” за те, що склад морозива не відповідав дійсності. Господарський суд Києва 22 червня відмовив у задоволенні позову компанії, повідомляється на сайті АМКУ.

Наприкінці минулого року АМКУ зробив висновок, що виробник поширював неправдиву інформацію про склад свого продукту – мороженого. “Хладопром” виробляє близько 27 видів, у тому числі під брендами “Хрещатик”, “Каштан”, “Хладік”, “Артек”, “Волошкове поле” та інше.

Зокрема, у складі було зазначено, що морозиво виготовлене з коров’ячого молока. При цьому, згідно з документами підприємства, компанія у 2020 році не закуповувала його для виробництва, а замінила питне молоко у пломбірі сухим знежиреним. Як наслідок, компанію визнали порушником законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

“Поширена виробником інформація про склад його продукту є хибною, тоді як, згідно із законодавством, у маркуванні всіх продуктів повинні вказуватися лише ті інгредієнти, які дійсно використовувалися при їх виробництві”, – зазначає АМКУ.

Перегляди: 15
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vyrobnyka-morozyva-hreshhatyk-oshtrafuvaly-na-13-mln-grn
Like
Цікаво
2
Подобається
Сумно
2
Нічого сказати