178171

«Епіцентр Агро» планує збільшити потужності зі зберігання зерна до 2-2,2 млн тонн

Про це розповів власник агрохолдингу «Епіцентр Агро» Олександр Герега.

«Попереду будівництво нових елеваторів у регіонах, де агрохолдинг займається обробітком с/г земель – Полонному й Антонінах на Хмельниччині і кількох елеваторів на Вінниччині», – зазначив Олександр Герега.

Протягом останніх двох років – 2018-2020 – елеваторні потужності компанії збільшилися вп’ятеро.

«Зараз «Епіцентр Агро» має потужності зі зберігання зерна в межах 1,5 млн тонн. Проте це – не межа. Ми починаємо проєктні роботи та будівництво на 5 елеваторних об’єктах агрохолдингу. І якщо наступного сезону не станеться якихось істотних катаклізмів, плануємо розбудувати наше елеваторне господарство з доробки, зберігання й транспортування зерна ще на 700 тис. тонн», – сказав Олександр Герега.

За його словами, в Україні не вистачає сучасних елеваторних комплексів. Але саме якісна доробка та зберігання зерна є першим кроком до розвитку подальшої переробки сировини. Маючи достатні можливості зі зберігання різних сільгоспкультур, можна розпочинати широкомасштабну роботу із залучення інвестора в український АПК – у напрямок розвитку переробки рослинницької продукції.

У 2020/2021 МР на нових елеваторах «Епіцентр Агро», що здійснюють прийомку і доробку зерна сторонніх поклажодавців, діють спеціальні умови для фермерів і дрібних агровиробників – послуги елеватора, а саме, прийомка зерна, коштує для них менше 1 гривні за тонну.

Нагадаємо, «Епіцентр Агро» відкрив найбільший маршрутний елеваторний комплекс на Хмельниччині.

Джерело: AgroTimes

Техніка VERSATILE на AgroExpo 2020 — зоряний час для комбайна NOVA

Виставка AgroExpo 2020 стала зірковим часом для VERSATILE NOVA 340 – зернозбирального комбайна для невеликих господарств. Саме цей комбайн привернув увагу більшості відвідувачів стенду VERSATILE. Компактна машина 3-го класу, але по продуктивності ближче до 4-го, з однобарабанним клавішним МСП, комфортна та доступна за ціною, здатна прибрати 500-750 гектар за сезон. 

Також VERSATILE продемонстрував по-справжньому універсальний трактор VERSATILE 320 з класичною рамою і двигуном потужністю 305 к.с. (max – 320 к.с.) та зернозбиральний комбайн 6-го класу ACROS 595 Plus, який може прибрати понад 1 000 га найрізноманітніших культур за сезон — від ранніх зернових до кукурудзи та соняшнику. 

341.jpg

«Для нас виставка AgroExpo є не просто майданчиком для демонстрації техніки, але і місцем для спілкування та розвитку взаємовигідного співробітництва з нашими клієнтами, дилерами і партнерами. Орієнтація на клієнта — одна з ключових завдань компанії, тому «Версатайл Україна» у співпраці з дилерськими компаніями пропонує ряд постійно діючих фінансових програм для покупки техніки VERSATILE: кредитні та лізингові програми з пільговими відсотковими ставками; оренда з правом викупу; обмін старої техніки на нову з доплатою. Одна зі спеціальних програм, яка діє в даний час — кредит на комбайни VERSATILE під 0% строком до 18 місяців. 

У цей непростий для всіх рік компанія «Версатайл Україна» не тільки зберігає темпи 2019 року, але і відкриває нові горизонти — ми активно розвиваємо дилерські центри з продажу техніки та запасних частин в регіонах. Все це дозволить покупцям техніки VERSATILE отримувати ще більш якісне обслуговування і сервіс», - зазначив Микола Присяжнюк, регіональний представник «Версатайл Україна».

385.jpg

 

 

Ваш вибір 'Подобається'.

KSG Agro планує інвестувати 5 млн євро в новий свинорепродуктор

Про це повідомив голова Ради директорів агрохолдингу KSG Agro Сергій Касьянов під час онлайн-зустрічі з інвесторами Варшавської фондової біржі, передає Агробізнес Сьогодні.

Розповідаючи про перспективи розвитку агрокомпанії в нинішньому та наступному 2021 році, Сергій Касьянов сказав, що планується побудувати новий свинорепродуктор на 500 свиней вартістю приблизно 5 млн євро.

Серед інших нових напрямків розвитку керівник агрокомпанії оголосив про плани створення власного бренду на ринку готових м’ясних продуктів у 2020 році, стратегічній співпраці з американською Cargill та швейцарською SUISAG.

Ваш вибір 'Подобається'.

"Кернел" планує розмістити єврооблігації на суму $ 300-350 млн

Український агрохолдинг "Кернел" планує розмістити єврооблігації на суму орієнтовно $ 300-350 млн на термін 5 або 7 років, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в банківських колах.

Організатори випуску - JPMorgan, Credit Agricole і Natixis.

Паралельно "Кернел" оголосив про викуп євробондів-22 на суму до $ 350 млн. Ранній дедлайн - 19 жовтня.

"Кернел" - виробник і експортер соняшникової олії. Працює в таких бізнес-сегментах, як виробництво, експорт і внутрішній продаж соняшникової олії, рослинництво, експорт зернових культур, надання послуг зі зберігання і перевалки зерна на елеваторах і в портових терміналах.

 

ЄБРР надав агрохолдингу "Астарта" $10 мільйонів кредиту

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-реліз ЄБРР.

Як зазначається, кредит терміном на два роки допоможе компанії в реалізації її планів, пов'язаних із впровадженням точного землеробства, зокрема з обробкою понад 230 тис. га земель, діяльністю цукрових заводів та інших підприємств.

Наголошується, що "Астарта" впроваджує ці сучасні сільськогосподарські технології для поліпшення врожайності сільськогосподарських культур та зменшення використання мінеральних добрив на 15%.

У рамках цього проєкту компанія пропонує випускникам шкіл та студентам, які бажають працювати в агробізнесі, спеціалізовану навчальну програму, йдеться у пресрелізі.

ЄБРР запустив два Пакети солідарності у відповідь на кризу COVID-19 і планує направити всі свої бізнес-інвестиції в 2020-21 роках, загальний обсяг яких повинен скласти до 21 млрд євро, на подолання економічних наслідків цієї кризи.

Як зазначається, ЄБРР - найбільший міжнародний фінансовий інвестор в Україні. З початку діяльності в країні банк взяв на себе зобов'язання з надання майже 15 млрд євро в рамках 466 проєктів.

LOZOVA MACHINERY показали ідеальну техніку для осені на AGROEXPO-2020

Разом з офіційними дилерами – компаніями Аїко ГРУП і ГК «ТРІА», бренд продемонстрував популярні агрегати для осінніх польових робіт.

На виставці були представлені короткі дискові борони ДУКАТ і глибокорозпушувачами ФРАНК. Ці моделі користуються великим попитом у аграріїв по всьому світу. ДУКАТ – ідеальний для стерньових передпосівної обробки. ФРАНК – для глибокого розпушування, як найкраща альтернатива оранці.

Франк.jpg

Високу продуктивність і неперевершену якість роботи ДУКАТ і ФРАНК підтверджують і найбільші українські агрохолдінги.

Актуальна як ніколи, і система глибокого внесення гранульованих добрив, якою оснащуються глибокорозпушувачами ФРАНК-sp, що дозволяє вносити добрива одночасно з обробітком ґрунту.

Триа.jpg

Нагадуємо, що вже зовсім скоро, 7 жовтня, техніка LOZOVA MACHINERY візьме участь в демо-показах агроподії УКАБ Агротехнології!