170513

Бакові суміші для кукурудзи: ефективний захист та економія коштів

Оскільки рослини кукурудзи на початку вегетаційного періоду розвиваються досить повільно, вони не можуть повноцінно конкурувати за ресурси із бур’янами, які в силу високих адаптивних властивостей швидко формують розгалужену кореневу систему й потужну надземну частину. А зважаючи на те, що міжряддя культури змикається досить пізно, шкодочинні види мають для цього максимум можливостей. Тому, аби забезпечити посівам безконкурентне середовище для росту й розвитку, необхідно підійти до вирішення цієї проблеми комплексно.

За словами керівника агрономічного департаменту компанії «UKRAVIT» Олександра Мигловця, велике значення має висів кукурудзи у чисте поле. Однак цього недостатньо, щоб забезпечити максимальну реалізацію генетичного потенціалу культури. Тому післясходові обробки по контролю забур’яненості, особливо в умовах 2019 року, мають бути неодмінним елементом вирощування кукурудзи. А для охоплення максимального широкого спектру сегетальної рослинності він рекомендує звернути увагу на бакові суміші препаратів.

Читайте також: Селективний гербіцидний захист для сої

«Для повноцінного знищення широкого спектру однорічних та багаторічних злакових і дводольних видів бур’янів у посівах кукурудзи компанія «UKRAVIT» рекомендує застосовувати бакову суміш Міладар, КС (нікосульфурон, 45 г/л) у нормі 1,25 л/га + Агент, СЕ (2,4-Д 2-етилгексиловий ефір, 452 г/л, у кислотному еквіваленті, 300 г/л + флорасулам, 6,25 г/л) у нормі 0,5 л/га + ПАР Тандем (0,15%), – зазначає він. – Вона ефективно знищує як вегетативну, так і підземну частину присутніх на полі бур’янів, що забезпечує суттєву прибавку врожайності порівняно до невчасно обробленого поля».

Як же діє така бакова суміш? Гербіцид Агент націлений на знищення широкого спектру однорічних (в т.ч., й стійких до 2, 4 Д) і деяких багаторічних дводольних видів бур’янів. Його можна застосовувати з фази 3 до 7 листків культури (включно); при цьому він не має післядії на наступні культури у сівозміни і є безпечним для навколишнього природного середовища. Міладар же контролює однорічні, багаторічні злакові і деякі дводольні бур’яни, в тому числі, найпроблемніші та спеціалізовані, – мишій (види), куряче просо, пирій повзучий, сорго алепське та інші. Він має найширше «технологічне вікно» внесення серед існуючих гербіцидів – від 3 до 10 листків культури включно – і є надзвичайно толерантним до культури як за раннього, так і пізнього внесення. А поєднані в одній баковій суміші, ці два препарати забезпечують комплексне рішення проблеми забур’яненості посівів кукурудзи й сприяють суттєвій економії коштів на гербіцидних обробках.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Техніка «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» в Німеччині

Цього року ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ представили німецьким аграріям коротку дискову борону ДУКАТ з шириною захвату 3 метри.

Завдяки низці конструкторських рішень, наявності підпружиненої стійки, необслуговуваного підшипникового вузла HARP AGRO UNIT і змінним каткам в п'яти варіаціях, ДУКАТ націлений на широке коло агрономічних завдань. Агрегат забезпечує точну глибину і високу швидкість обробки, а також ідеально вирівнює грунт.

«Місцеві фермери вже встигли по достоїнству оцінити високу якість обробки ґрунту, надійність і продуктивність наших дискових машини, - каже директор з експорту Агродівізіону Едуард Чудопалов. - Ми також бачимо їх активний інтерес до лінійки глибокорозпушувачів, зубопружинних і ротаційних борін».

Едуард Чудопалов також зазначив, що ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ планують розширювати регіональну дилерську мережу і намітили проведення демо-показів в центральних, північних і східних частинах Німеччини. «Ми успішно відкрили сезон і почали співпрацю з нашим новим дистриб'ютором - компанією Belimpex. А щоб краще познайомитися з технікою LOZOVA MACHINERY ми запрошуємо німецьких фермерів на демо-покази, які стартують вже в травні».

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Сучасні системи моніторингу посівів: «UKRAVIT» підписала договір про співпрацю з Innovation Agrotechnologies

Дбати, щоб праця аграрія була продуктивною, а врожай – щедрим. Ось чим чи вже упродовж 20 років керується лідер національного ринку ЗЗР і мікродобрив компанія «UKRAVIT». З цією метою 26 квітня компанія уклала угоду про співпрацю з експертом із впровадження інноваційних аграрних технологій – Innovation Agrotechnologies.

«Світ рухається до «оцифровки» усіх галузей, і щоб бути успішним, необхідно застосовувати новітні технології. Саме тому ми вважаємо супутниковий моніторинг полів не якоюсь конкурентною перевагою, а вже невід’ємним елементом успішного агробізнесу, – відзначив засновник «UKRAVIT» Віталій Ільченко. – Від дня заснування ми працюємо, щоб забезпечити наших клієнтів комплексним сервісом, що втілюється у нашій ціннісній пропозиції: «UKRAVIT» – завжди більше можливостей. Ми створюємо новітні продукти і системи захисту, надаємо консультаційні та агробіологічні послуги, пропонуємо вигідні фінансові інструменти й унікальну програму лояльності, забезпечуємо технологічний супровід аграріїв по всій Україні. І система TARANIS від Innovation Agrotechnologies стане ще одним важливим інструментом у портфелі «UKRAVIT».

За словами розробників, цифрова платформа TARANIS містить великий обсяг різноманітної інформації, отриманої на основі знімків із дронів та супутників. А завдяки технології штучного інтелекту має змогу аналізувати її, виявляючи проблеми у розвитку найпоширеніших сільськогосподарських культур.

Читайте також: Генезис сучасного захисту соняшника

«Цей продукт сьогодні «підриває» ринок по всьому світу, – пояснює Генеральний директор Innovation Agrotechnologies Євген Кугук. – Програма в автоматичному режимі віднаходить широкий спектр хвороб, шкідників, бур’янів, нестачу у культур макро- та мікроелементів тощо. Виявити проблему вдається з високим ступенем точності, адже база даних, яку використовує штучний інтелект, містить сотні тисяч фотографій з усього світу. Для порівняння, один безпілотник може замінити до 60 агрономів, які здійснюють моніторинг шляхом об’їзду полів».

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

LOZOVA MACHINERY представлять техніку ефективного землеробства в Румунії

На виставці Agriplanta-RomAgroTec-2019 (16-19.05, Румунія) компанія презентує дискову борону ДУКАТ шириною захвату 5 метрів. LOZOVA MACHINERY представить новий дилер - компанія ExpertTtractor.

ДУКАТ-5 буде в класичній комплектації з прутково-клітьовим катком. За бажанням фермерів машина може бути укомплектована будь-яким з п'яти видів катків. Серед переваг ДУКАТ-5 також підшипниковий вузол HARP AGRO UNIT що не потребує обслуговування і мастила і індивідуальна гнучка стійка, що дозволяє економити паливо. Транспортні габарити машини чітко відповідають європейським вимогам.

Читайте також: LOZOVA MACHINERY відзначають 10-річчя дискової борони ДУКАТ

«Румунія аграрна країна з розвиненим сільським господарством і великими посівними площами, що характеризуються різноманітністю ґрунтів, - коментує начальник відділу продажів Агродивізіону Марина Каменєва. - Ми бачимо активний інтерес до нашої продукції і готові запропонувати місцевим фермерам оптимальні рішення для будь-яких ґрунтово-кліматичних умов».

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

«Кернел» впровадив систему електронного документообігу

Потреба бізнесу в ЕДО дуже висока. Компанія Кернел – одна з перших, хто наважився самостійно змінити бізнес-процеси як всередині, так і на зовнішньому ринку, що ознаменувало початок технічної революції не тільки в компанії, але і на ринку, і в країні в цілому. Завдяки спільним зусиллям компаній Soft Xpansion Ukraine, «Документ. Онлайн», ДП «Національні інформаційні системи» вдалося добитися економії часу та ресурсів, підвищення ефективності, підтримки бізнес-партнерів і розвитку державних механізмів стандартизації цієї діяльності.

У 2017 році Кернел стала першою компанією в Україні, яка почала інтегрувати ЕДО і використання кваліфікованих електронних підписів (КЕП) на всі бізнес-напрямки.

«Ми були першовідкривачами в цьому питанні. Для того, щоб отримати всі переваги використання КЕП, нам довелося взяти ініціативу в свої руки і розробити зручну для користувача схему генерування і зберігання електронних ключів наших колег з різних напрямків, які підписують документи. З цією метою ми уклали договір з Міністерством юстиції, – розповідає Андрій Пеший, директор по IT Кернел. – На отримання персональної КЕП співробітник витрачає не більше хвилини. Можливість затверджувати документи навіть зі смартфона заощадила сотні хвилин цінного робочого часу».

Спочатку Кернел сфокусувався на оптимізації внутрішнього документообігу. З 15 000 співробітників компанії на сьогодні близько 2000 мають КЕП, на даний момент ЕДО покриває внутрішню діяльність 52% елеваторів компанії, 21% агропідприємств і 48% заводів.

«Показовим у плані ефективності нововведення став масштабний внутрішній проект. Після купівлі 100% акцій залізничного оператора «РТК-Україна» виникла необхідність у підписанні актів введення вагонів в експлуатацію, а це 3 тис. примірників, та 12 тис. підписів. На папері процес зайняв би три місяці, якщо не більше. За фактом оформлення документів тривало близько тижня! Завдяки системі ЕДО робота була виконана швидко, якісно, і найголовніше – з економією матеріальних, часових і трудових ресурсів», – каже Ольга Одарюк, головний бухгалтер Кернел. – У перспективі плануємо перевести на ЕДО всі внутрішньогрупові операції та внутрішні документи – оформлення подорожніх листів на легковий транспорт і службових відряджень. Для цього спеціально проведені доопрацювання нашої облікової системи з метою ідентифікації таких операцій і контрагентів, які працюють за ЕДО».

У грудні 2018 року Кернел запропонував партнерам-експедиторам перейти на електронну систему, гарантувавши їм більш швидку оплату рахунків шляхом економії часу на підписання. Замість 3-5 днів з моменту передачі актів транспортні компанії отримували оплату день або на наступний день.Зараз близько 15% експедиторів - партнерів Кернел працюють з ЕДО і їх кількість зростає.

Наступними на ЕДО почали переходити агровиробники. Перші онлайн-договори були підписані з партнерами, у яких Кернел купує зерно і насіння соняшнику. На порталі компанії Open Agribusiness був відкритий «Кабінет партнера» – спеціальний ресурс, на якому агровиробникам пропонують цифрові сервіси, що поліпшують роботу. Першим таким поліпшенням став ЕДО, а час підписання документів з зовнішніми партнерами скоротився від тижня до 30-40 хвилин.

«Чутки про ефективність системи дуже швидко поширюються по ринку і партнери самі звертаються з пропозицією перейти на електронну документацію. Це вигідно і по часу, і по витратах ресурсів на папір. Наприклад, підписання одного електронного документа нам обходиться в 1 грн. Для порівняння – середня вартість одного паперового листа з пересилкою в дві сторони становить 6-8 грн., – коментує Марія Ботвінкіна, керівник IT-проектів напрямку організаційного розвитку та HR. – Протягом наступних року-півтора ми плануємо перевести в ЕДО до 85-90% існуючих на папері документів, що стане одним з найважливіших кроків у стратегії діджиталізації бізнесу».

Мобільність підпису вже сьогодні можна забезпечити завдяки операторам мобільного зв'язку. Агровиробники та інші віддалені від комп'ютерів партнери можуть підписувати документи прямо з телефону. «Київстар», який першим вийшов на ринок з цією послугою, пропонує послугу зберігання цифрового підпису на спеціальній sim-карті, яку можна оформити в представництвах оператора по всій країні.

Електронний документообіг – це не ноу-хау, а світова практика. Не потрібно боятися зробити крок їй назустріч. У Кернел готові поділитися досвідом!

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

LOZOVA MACHINERY відзначають 10-річчя дискової борони ДУКАТ

Перший ДУКАТ з шириною захвату 2,5 метра був представлений у Києві на агропромисловій виставці АГРО влітку 2009 року. Продажі агрегату стартували восени того ж року.

«Створенню ДУКАТ передував глибокий аналіз ринку, ми уважно вивчали потреби галузі. Далі був ряд конструктивних замальовок, кілька концепцій, серед яких були 4-х та 2-х-рядні машини на базі різних стійок, після чого ми визначилися, що необхідно створювати коротку дискову борону на індивідуальній, гнучкій стійці», – розповідає головний конструктор Українського конструкторського бюро трансмісій і шасі (УКБТШ) і розробник лінійки ДУКАТ Олексій Гриненко.

Ресорна 3D-стійка – це оригінальний конструкторський винахід ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН, що покращує якість обробки грунту і дозволяє знизити витрату палива на 20%. Борона також оснащена унікальними обслуговуваними підшипниковими вузлами HARP AGRO UNIT і зносостійкими робочими органами. «Якщо порівняти модель 2009 року і новітній ДУКАТ-9, то цілком очевидно, що багато в чому машина змінилася. Однак, основні компоненти, «серце» машини подшипниковий вузол, диски і підпружинена стійка, завдяки чому ДУКАТ став таким популярним, залишилися такими ж», – зазначає Олексій Гриненко.

Дискова борона ДУКАТ у цифрах:

  • 10 конфігурацій машин з шириною захвату від 2,5 до 16,75 метрів;

  • понад 2000 господарств у більш ніж 20 країнах світу;

  • 12 оформлених патентів.

Лінійка ДУКАТ стрімко розвивалася і вже на початку 2010 року була представлена дискова борона ДУКАТ-5, а потім з'явилися агрегати з іншою шириною захвату, поступово заповнивши весь модельний ряд.

«Ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо модернізувати, поліпшувати дискові борони, – говорить віце-президент з маркетингу та продажу Роман Гіршфельд. – Нещодавно вийшла 9-метрова машина, скоро вийде ДУКАТ-8 в абсолютно новому стилі, з'явиться вдосконалена 4-х-метрова борона. Обновляться і інші агрегати. Додам, що всі ДУКАТИ можуть бути оснащені будь-яким з 5 варіантів ковзанок, призначених для різних типів ґрунтів».

Сьогодні ДУКАТ став лідером продажів на українському, так і на зарубіжних ринках і полюбився аграріям зі всього світу.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview